توصیه های مسافرتی در سفر به گرجستان
نکاتی مهم در جهت سفر به گرجستان در ذیل به اختصار گفته میشود :
1- همه کشورها برای قوانینی دارند که چه شهروند آنجا باشید و چه توریست باید از آنها پیروی کنید پس لطفا سفر خود را بر پایه این قوانین برنامه ریزی کنید .
2- از آنجاییکه در این دوران بحثهای سرمایه گذاری و خرید های کلان ملک و ... در کشورهای دیگر در بورس قرار گرفته ، لذا به شما توصیه میکنیم در جهت حفظ منابع مالی و ... خود به هیچ وجه نسبت به پیشنهادهای اغوا کننده افراد سودجو در کشورهای مقصد را مبنای اقدامات خود قرار نداده ولی پیشنهاد میکنیم در این خصوص از با سفارت ایران در کشور مقصد مشورت بگیرید .
3- شهروندانی که با امید واهی اینکه میتوانند با سفر به گرجستان از طریق آن به کشور های اروپایی بروند باید بدانند که تنها قانونی که بین گرجستان و اتحادیه اروپا وجود دارد اینست که روادید برای پاسهای گرجی برای ورود به اروپا لغو شده است .
4- معامله و امور اداری در این کشور بسیار ساده و سریع بوده و به هیچ وجه پیچیدگی ندارد لذا مسافرین عزیز به این کشور نباید تحت تاثیر گفته های افراد سود جو اقدام به پرداخت وجه در جهت انجام کارهای اداری و معاملات خود کنند .
5- در صورت وجود هرگونه مشکلی و هرگونه ناامنی در گرجستان میتوانید به بازرسی پلیس مالی وزارت دارایی گرجستان مراجعه و یا با شماره 022 ( پلیس ) تماس بگیرید .
6- هرگونه دریافت و پرداخت و معاملات گوناگون در این کشور باید با ضمانتنامه بانکی باشد که در صورت بروز هر مشکلی قابل پیگیری باشد .
7- مسافرین عزیز به این کشور لطفا فقط از طریق مجاری معتبر اقدام به انتقال ارز حود کنید .
8- لطفا در سفر به گرجستان از همراه بردن مواد مخدر و داروهای روانگردان و همچنین برخی داروهایی که در ایران به توصیه پزشک استفاده میگردد اجتناب کنید زیرا که در گرجستان جرم بوده و جریمه حبس از 8 تا 20 سال و جریمه نقدی سنگین را شامل میشود .
9- تمامی مدارک سفر خود از جمله گذرنامه و ... را به خوی مراقبت کرده .
10- مسافرین عزیز به این کشور در نظر داشته باشید که عکسبرداری و فیلمبرداری از برخی نقاط این کشور اعم از مراکز دولتی و نظامی ممنوع بوده و شامل جرایم سنگینی میباشد .
درباره ما

آژانس هواپيمايي کيا بال آکام با هدف ارائه خدماتي مناسب و سفري با آرامش در سال 1394 با دريافت مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري استان تهران تاسيس و با گرفتن مجوز بند الف خود از سازمان هواپيمايي کشوري در سال 1397 کار خود را تکميل کرد.
این شرکت در امر بلیط ، هتل ، تور و اخذ ویزا فعالیت نموده که در داخل کشور انواع تورهای 1 روزه تا چند روزه و حتی Incoming را از کشورهای دیگر اجرا میکند .

©2019 Kiabal Travel Agency, All Right Reserved