پرسشهای متداول
دو شنبه 14 مرداد 98
فرانسه
من واسه ویزای شنگن سفرهای زیادی نداشتم فقط یک ترکیه رفتم و دبی و دختر 22 ساله هستم بدون کار ، میتونم ویزا توریستی بگیرم ؟
اگر بصورت تنها بخواهید اقدام کنید با توجه به اینکه مدارک شغلی خوبی ندارید وسنتان هم پایین است و درخواست ویزای توریستی نیز دارید احتمال ریجکت شدنتان بسیار زیاد است ولی اگر با همسر و یا پدر و ... که سرپرستی شما را داشته باشند اقدام کنید احتمال بیشتری برای گرفتن ویزا دارید البته به شرطی که شرایط کاملی داشته باشند .
دو شنبه 14 مرداد 98
کانادا
برای ویزای کانادا میشه بدون داشتن ویزای شنگن اقدام کرد ؟
از نظر حرفه ای بهتر است که حداقل 2 ویزای شنگن داشته باشید که البته این پیشنهاد شرکت کیابال است که حتما در تاریخچه سفر خود این دو سفر شنگن را داشته باشید وبعد برای کانادا اقدام کنید .
البته مواردی نیز وجود داشته که بدون ویزای شنگن توانسته اند ویزای کانادا بگیرند ولی نمیتوان این موضوع را به حالت کلی در نظر گرفت .
دو شنبه 14 مرداد 98
اوکراین
من میخوام برم اوکراین خانوادمو ببینم میتونم رسیدم به اوکراین برم پیش خانوادم و هتل نباشم ؟
خیر.
ویزای اوکراین در حال حاضر توسط شرکت کیابال آکام فقط در قالب طور برگزار میشود و یکی از قوانین این شرکت اینست که باید حتما مسافر هر شب در هتل خود اسکان داشته باشد و حتی اگر تور شهر کی یف را گرفته فقط حق تردد در این شهر را دارد و نمیتواند در مدت تور از این شهر خارج شود .
درباره ما

آژانس هواپيمايي کيا بال آکام با هدف ارائه خدماتي مناسب و سفري با آرامش در سال 1394 با دريافت مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري استان تهران تاسيس و با گرفتن مجوز بند الف خود از سازمان هواپيمايي کشوري در سال 1397 کار خود را تکميل کرد.
این شرکت در امر بلیط ، هتل ، تور و اخذ ویزا فعالیت نموده که در داخل کشور انواع تورهای 1 روزه تا چند روزه و حتی Incoming را از کشورهای دیگر اجرا میکند .

©2019 Kiabal Travel Agency, All Right Reserved