ویزای چین
ویزای چین چیست ؟
چین، با نام رسمی جمهوری خلق چین، واقع در شرق آسیا با 1.4 میلیارد نفر، پرجمعیت ترین کشور جهان است و بعد از روسیه، کانادا و آمریکا، چهارمین کشور بزرگ جهان به شمار می آید. وسعت این کشور سبب شده تا اقلیم و پوشش های گیاهی مختلفی را در بربگیرد و زیستگاه گونه های مختلفی از جانوران باشد.پکن، پایتخت جمهوری خلق چین است و همچنین مرکز فرهنگی، اقتصادی و ارتباطی این کشور به حساب می آید. از دیگر شهرهای مهم چین می توان به شانگهای، هنگ کنگ و گوانجو اشاره کرد.در کنار زیبایی ها و جاذبه های طبیعی چین، این سرزمین اسرارآمیز، با تاریخ کهن و فرهنگ غنی همواره برای گردشگران جذابیت خاصی داشته است. بعلاوه چین یکی از بازارهای بزرگ جهانی به شمار می آید، لذا بازرگانان و تجار بسیاری از سراسر جهان به این کشور سفر می کنند. شهروندان بسیاری از کشور ها من جمله ایران برای ورود به خاک چین ملزم هستند تا قبل از سفر خود ویزای این کشور را تهیه کنند. برای اخذ ویزای چین نیازی به رجوع متقاضی به سفارت وجود ندارد و امکان انجام روند اخذ ویزا توسط کارگزار وجود دارد. آژانس مسافرتی کیابال آکام قادر است در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای چین را به نمایندگی از شما اخذ نماید.
انواع ویزای چین
*1 ماهه توریستی *3 ماهه تجاری *6 ماهه تجاری *1 ساله تجاری
مدارک لازم برای ویزای چین
1-اصل پاسپورت (با دو صفحه خالی روبروی هم) 2-دو قطعه عکس رنگی 4*6 زمینه سفید تمام رخ 3-گواهی تمکن مالی حداقل با 35 میلیون تومان به لاتین 4-مشخصات کامل مسافر 5-بیمه نامه مسافرتی
پکیج ویزای چین
ویزای لیبل توریستی سینگل : 115 دلار آمریکا
درباره ما

آژانس هواپيمايي کيا بال آکام با هدف ارائه خدماتي مناسب و سفري با آرامش در سال 1394 با دريافت مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري استان تهران تاسيس و با گرفتن مجوز بند الف خود از سازمان هواپيمايي کشوري در سال 1397 کار خود را تکميل کرد.
این شرکت در امر بلیط ، هتل ، تور و اخذ ویزا فعالیت نموده که در داخل کشور انواع تورهای 1 روزه تا چند روزه و حتی Incoming را از کشورهای دیگر اجرا میکند .

©2019 Kiabal Travel Agency, All Right Reserved