ویزای شنگن
ویزای شینگن چیست؟
برای ورود به منطقه شنگن نیاز به ویزای شینگن (Schengen Visa) دارید. این ویزا ورود به ۲۶ کشور عضو این پیمان را جواز می‌دهد و دارنده این ویزا خواهد توانست برای مدت‌ زمان و شرایطی مشخص به هریک از کشورهای عضو پیمان شینگن سفر کنند. ماهیت و هدف از سفر متقاضی تعیین کننده نوع و مدت زمان ویزای شینگن خواهد بود. به بیان دیگر اینکه هدف از سفر شما شرکت در توری گردشگری است یا انجام فعالیتی تجاری و یا صرفا توقف چند ساعته در یکی از کشورهای عضو، نوع ویزا و مدت اعتبار آن را تعیین خواهد کرد. ویزای شینگن می‌تواند توسط هر یک از کشورهای عضو این پیمان صادر شود و به رعایت برخی قوانین، دارنده آن می‌تواند در مدت زمان اعتبار ویزا بدون مشکل در هر یک از کشورهای منطقه شینگن تردد نماید.
انواع ویزای شینگن
بسته به هدف و ماهیت سفر، نوع ویزای شینگن متقاضی تعیین می‌گردد. نوع این ویزا از طرفی مدت اعتبار این ویزا را تعیین خواهد کرد. بنابراین انواع ویزای شینگن تعیین کننده نحوه و شرایط ورود شما به یک یا چند کشور حوزه شینگن خواهد بود. این ویزا به ۳ دسته کلی تقسیم بندی می‌شوند: ویزای اتحادیه شینگن یا Uniform Schengen Visa (USV) ویزای اعتبار محدود منطقه‌ای یا Limited territorial validity visa (LTV) ویزای ملی یا National Visa
مدارک لازم برای ویزای شنگن
– اصل گذر نامه امضا شده با حداقل 7 ماه اعتبار از پایان سفر – اصل گذرنامه های قدیمی – دو قطعه عکس رنگی جدید 4/5 * 3/5 با پشت زمینه سفید و تمام رخ که 80% عکس باید از چهره باشد. – اصل و ترجمه شناسنامه – مدارک اشتغال به کار یا تحصیل – تمکن مالی و گردش حساب سه ماه اخیر با مهر و امضای بانک به زبان انگلیسی – اصل سند ملکی ( درصورت موجود بودن ، یک سند ملکی برای هر خانواده و دو سند برای دو مسافر انفرادی که همسفرهستند ) – ضمانت نامه بانکی جهت ضمانت بازگشت از سفر – ترجمه کلیه مدارک به زبان انگلیسی و هزینه ترجمه به عهده مسافر میباشد. – حداقل زمان، جهت دریافت روادید، سه هفته می باشد. تمامی مدارک مسافران باید به بخش ویزای کیابال آکام تحویل گردد.
پکیج ویزای شینگن
ویزای توریستی یکبار ورود : 450 € / ویزای توریستی مالتی : 1200 € / گرفتن وقت عادی : 30 € / گرفتن وقت فوری : 60 € ( تمامی هزینه های بیومتریک داخل سفارت بعهده مسافر میباشد )
درباره ما

آژانس هواپيمايي کيا بال آکام با هدف ارائه خدماتي مناسب و سفري با آرامش در سال 1394 با دريافت مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري استان تهران تاسيس و با گرفتن مجوز بند الف خود از سازمان هواپيمايي کشوري در سال 1397 کار خود را تکميل کرد.
این شرکت در امر بلیط ، هتل ، تور و اخذ ویزا فعالیت نموده که در داخل کشور انواع تورهای 1 روزه تا چند روزه و حتی Incoming را از کشورهای دیگر اجرا میکند .

©2019 Kiabal Travel Agency, All Right Reserved