تور اوکراین(کی یف)
از 04 تیر 98 الی 25 شهریور 98
نوع تور: تفریحی
فایل پکیج تور
نمایش
دریافت
خدمات تور
بیمه مسافرتی تا سقف 10.000 یورو
شامل راهنمای تور
ترانسفر فرودگاهی
گشت شهری
سیم کارت
ویزای توریستی
قوانین و مقررات تور
حضور مسافرین 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه
مسئولیت کنترل گذرنامه از جهت اعتبار و ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر و یا آژانس همکار می باشد.
مسافران موظف هستند در موعد تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشند و تغییر تاریخ وقت سفارت به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.
توضیحات
مدارک لازم برای تور اوکراین(کی یف)
برای گرفتن تور اوکراین یا اکراین و تور کیف که البته تور کیف/اودسا نیز شامل میشود مدارک زیر را لازم است به آژانس کیابال آکام ارائه دهید : 1-اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر 2-دو قطعه عکس رنگی 3*4 جدید، تمام رخ و با زمینه سفید 3-تکمیل فرم مشخصات فردی که توسط آژانس داده میشود 4-گواهی شغلی برای کارمندان و مدارک صاحب شغل برای صاحبان مشاغل 5-اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه و کپی کارت ملی 6-تمکن مالی با حداقل مانده حساب 20.000.000 تومان(دارای شماره نامه و تاریخ باشد) 4-ضمانت جهت بازگشت از سفر حداقل به مبلغ 30.000.000 تومان به صورت ضمانت نامه بانکی
درباره ی کی یف
کی یف یا کیف یکی از شهرهای اوکراین بوده که در عین حال پایتخت آن نیز میباشد که البته لازم به ذکر است که یکی از بزرگترین شهرهای اروپایی و قاره سبز نیز محسوب میگردد . قدمت اسکان انسان در این شهر برمگردد به 4000 سال قبل از میلاد مسیح که البته همین امر نشان میدهد که این شهر شامل بناهای بسیار زیاد باستانی و قدیمی نیز میباشد که البته در تور اوکراین یا تور اکراین که البته تور کیف و تر کیف کیف-اودسا نیز میتوان گرفت به عنوان توریست تماما میتوانید رویت کنید . شهر کیف از ابتدای تولد تا به امروز جزو بزرگترین شهرهای اروپایی بوده تا جاییکه در حدود قرن 11 میلادی این شهر تقریبا با 10.5 برابر شهر پاریس در فرانسه برابری میکرده . در اصل شهر کیف را خاندانی به نام (کی ای) بنا نهاد که البته گمانه زنی های بسیاری در امر نامدهی به این شهر موجود میباشد . این شهر به دو بخش شرقی و غربی توسط رود دنیپر تقسیم شده و در ارتفاع 200 – 250 متری ازسطح دریا بنا شده و البته میتوان به آب و هوای بسیار غیر یکنواخت آن در طول سال اشاره کرد چرا که از بهترین روزهای گرم سال که به 20 درجه بالای صفر رسیده و سردترین روز سال که به 4 درجه زیر صفر میرسد غیر یکنواختی این آب و هوا را مشاهده نمود ، پس در صورتیکه از تور کیف یا تور اوکراین میخواهید استفاده کنید میتوانید در فصل تابستان بهره بیشتری ببرید . از لحاظ جمعیتی میتوان به 3.5 میلیون نفر جمعیت در این شهر اشاره نمود و در اصل این شهر بعد از شهرهای مسکو ، مادرید ، رم ، لندن ، برلین رتبه ششم یزرگترین شهر اروپا را به خود اختصاص داده که البته بعد گویش های بومی این شهر بیشترین نژاد متعلق است به نژاد های روس و بلاروس و لهستانی .
دلایل سفر به کیف
میتوان گفت شهر کیف در عین حال که یکی از بزرگترین شهرهای قاره اروپا به شمار میرود ، جزو سبزترین شهرهای اروپا نیز میباشد که از این نظر توزیستهای بسیاری را به خود جلب کرده و البته که نمیتوان فقط همین دلیل را برای سفر به کیف یا کی یف در نظر گرفت . از دلایل دیگر به تاریخی بودن این شهر نیز میتوان اشاره کرد ، همینطور بناها و مجسمه های غول پیکر همچون مجسمه مادرلند که در مرکز این شهر بنا شده هدف توریستها میباشند . این شهر نام دیگری یه ام شهر قهرمان نیز به خود دارد و این نام به این دلیل داده شده که در زمان حمله نازی ها به خود مقاومتهای افسانه ای داشته . متروی این شهر بسیار دیدنی بوده و از عمیق ترین متروهای جهان نیز به حساب می آید تا جایی که متروی ایستاه آرسنال این شهر به 100 متر زیر زمین میرسد .
موقعیت جغرافیایی کی یف
این شهر از لحاظ جغرافیایی به 2 بخش شرقی و غربی تقسیم میشود وکه توسط گذر رودخانه دنیپر از وسط آن تحقق بخشیده وجمعیت متمرکز در این شهر حدود 2.815.000 نفر بوده و مسحت تقریبی این شهر حدود 840 کیلو متر مربع میباشد . سطح این شهر از دریا حدود 150 متر بوده و آب و هوای این شهر از لحاظ جغرافیایی مرطوب با بارشهای نا هماهنگ جوی بوده که در عین حال تابستانی معتدل و طمستانی بسیار سرد را رقم میزند .
آب و هوای کی یف
شهر کیف در کشور اوکراین، دارای آب و هوای مرطوب می باشد و این امر به این علت است که سطح این شهر از سطح دریا حدود 200 متر بالاتر بوده . در ماه های ژوئن، جولای و آگوست این شهر در گرم ترین وضعیت خود قرار دارد و میانگین هوا بین 20 تا ۲۴ درجه سانتی گراد است که البته رکورد گرمترین دما در این شهر به سال 1935 با حدود 41 درجه. سردترین ماه های سال هم در این شهر اوکراینی، دسامبر، ژانویه و فوریه است و دمای هوا در این ماه به منفی 3 درجه سانتی گراد هم می رسد که بازهم رکورد این وضعیت جوی به سال 1950 با دمایی حدود منفی 27 درجه میرسد .
فرودگاههای کی یف
کی یف دارای دو فرودگاه بین المللی میباشد: این شهر شامل دو فرودگاه بوده که یکی از لحاظ تجاری و باربری در اروپا اهمیت ویژه ای داشته به نام فرودگاه ژولیانی و دیگری نیز در نزدیکی شهر بوریسپل با فصله حدودی 30 کیلومتری از شهر کیف و 6 کیلو متری از شهر بوریپل ساخته شده که از لحاظ مسافر بری و توریستی حائز اهمیت بوده که البته این فرودگاه در حال حاضر فقط از یک ترمینال خود بهره برداری کرده و 4 ترمینال دیگر آن فعلا استفاده مسافربری نمیشود .
برترین هتل های کی یف
در این شهر هتلهای بسیاری ئر مراکز مختف و نواحی مختلف بنا شده که هرکدام سبک و سیاقی متفاوت برای خود داشته که همین امر بتعث این تنوعدر بافت هتلداری این شهر شده که به تختصار در زیر به چند هتل میپردازیم . 1 - HILTON HOTEL ( ***** ) این هتل جزو بهرین هتلهای 5 ستاره در این شهر بوده که در منطقه SHEVCHENKO قرار گرفته و از لحاظ نمره دهی مسافر در سایتهای خارجی معدل 8.7 را به خود اختصاص میدهد . 2 – FAIRMONT ( ***** ) این هتل نیز همانند بالا جزو هتل های 5 ستاره این شهر میباشد که معدل رضایتمندی مسافر را تا 8.8 دریافت کرده است ، ئ موقعیت مکانی این هتل در خیابان KHRECHATYK میباشد . 3 – PREMIER PALACE ( ***** ) این هتل نیز 5 ستاره بوده که در رتبه بنده مسافرین 8.5 را دریافت کرده و در خیابان BORYVHIV قرار گرفته است . 4 – KHRESCHATYK ( **** ) این هتل 4 ستاره بوده و در خیابان KHRESCHATYK قرار دارد و در ریتینگ جهانی نمره 8.5 را دارد . 5 – PARK INN BY RADISSON ( **** ) این هتل 4 ستاره بوده و موقعیت مکانی آن در خیابان FIZKUL TURY بوده و از لحاظ نمره دهی به آن میتوان به نمره 8.9 اشاره کرد . 6 – PRSIDENT ( **** ) این هتل نیز جزو هتلهای 4 ستاره بوده که در خیابان KHRESCHATYK قرار گرفته و از رتبه رنکینگ 7.8 بهره میبرد . 7 – UKRAINA ( **** ) این هتل نیز 4 ستاره بوده و در منطقه میدان یا همان MEIDAN SQ. واقع شده است که در اصل همان مرکز شهر بوده و معدل رنکینگ آن 7.8 میباشد .
مراکز خرید کی یف
مرکز خرید BILLA یکی از معروفترین مراکز خرید مواد غذایی بوده که در اصل یک سوپر مارکت کامل میباشد که از سال 2000 به بعد در این شهر افتتاح شد که میتوان گفت بعد 10 سال که در منطق اروپایی شعبات بسیاری اضافه کرد به این کشور وارد شد . بازار MOSKOVSKAYA مرکز خرید بعدی میباشد که در این شهر در کنار دانشگاه بنا شده و هم حاوی مواد غذایی بوده هم پوشاک میباشد ، خرید در این بازار بسیار توصیه میشود زیرا که تقریبا 35% پایینتر از مراکز خرید دیگر اجناس یافت میشود و از لحاظ کیفیت ماد غذایی نیز در رتبه بالایی قرار دارد . مرک خرید MANDAIN PLAZA مرکز خریدیست که یتوان گفت بسیار لوکس بوده و برای افرادی که به دنبال خرید های خوب و لوکس هستند توصیه میشود . این مرکز شامل 7 طبقه میباشد که نمایی بسیار زیبا و شیشه ای دارد که از سوپر مارکت گرفته تا طبقاتی مختص خرید باوان و همینطور طبقاتی مخصوص آقایان و در نهایت طبقاتی کاملا عمومی و حتی برای خرید هدایای مختلف تشکیل میشود . مرکز خرید OCEAN PLAZA مرکزیست مه به بیش از 100 برند خارجی و مطرح پرداخته و همینوطور شامل بیش از 40 رستوران معروف و و 400 فروشگاه بوده ، از همه مهمتر میتوان به آکواریوم غول پیکر 350.000 لیتری آن نیز اشاره کرد . مرک خرید GULLIVER که میتوان گفت بیشتر مرکز تفریحی به شمار میرود چرا که شامل 8 طبقه بوده که یکی از آسمان خراشهای این شهر به حساب می آید و همینوطور دارای بولینگ ، استخر باشگاه ورزشی ، سینما ، بانک ، آژانس مسافرتی ، صرافی و سالن آرایشی بهداشتی نیز میباشد .
بهترین زمان سفر به کی یف
کشور اکراین همانطور که میدانید چون در ساحل دریای سیاه واقع شده میتوان گفت که ساحلی بسیار زیبا را در خود جای داده پس میتوان نتیجه رفت که با نگاهی به آب و هوای مرطوبی که دارد در هوای گرم ابستانی بسیار بهتر میتوان از آن استفاده کرد ولی این دلیل نمیشود که در طمستان یا ماههای سرد سال نتوان به این کشور سفر کرد چرا که دانه ها برف در سرما نیز بسیار این شهر را زیبا میکنند .
جاذبه های گردشگری کی یف
کشور اوکراین بسیار دیدنی و در عین حال پر از جاذبه های تاریخی و باستانی بوده و از پوششی سبز و طبیعتی با نشاز بهره میبرد ولی در اینجا ما نگاهی اجمالی فقط به شهر کیف و جاذبه های آن داریم . از زباییهای این شهر میتوان به کلیساهای قدیی با بناهایی زیبا و باستانی و پر زرق و برق اشاره کرد و همچنین میتوان نام کلیسا لاورا و کلیسای میخاییل را در زمره کلیساهای زیبا و با ابهت نام برد . موزه های این شهر شامل 2 موزه بزرگ و مجهز موزه جنگ و موزه میکرو مینیاتور است که بسیار قدیمی و باستانی بوده و ازآنجا که این شهر لقب قهرمان را از رشادت های خود در مقابل نازی ها کسب کرده پس زیاد دور از ذهن نیست که موزه ای به نام موزه جنگ نیز داشته باشد . از زیبایی های دیگر آن میتوان به پل عشاق اشاره کرد و همینطور مراکز خرید بسیار زیاد و متنوعی که هرکدام به نحوی توریست را در خود جذب میکند و همینطور کلابهای تفریحی در شب که در سراسر شهر به وفور یافت میشود و در آخر میتوان از بزرگترین خیابان این شهر که در مرکز آن واقع شده است به نام خیابان خرشاتیک یا همان KHRESCHATYK نام برد که در آن پر از مراکز خرید و برندهای معروف دیا جای گرفته است .
واحد پول اوکراین
واحد پو این کشور از کوپک یا کاپک تشکیل شده که واحد ارزی خورد آن میباشد و هر 100 کاپک یا کوپک برابرست با 1 گریونی یا گریونا .
درباره ما

آژانس هواپيمايي کيا بال آکام با هدف ارائه خدماتي مناسب و سفري با آرامش در سال 1394 با دريافت مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري استان تهران تاسيس و با گرفتن مجوز بند الف خود از سازمان هواپيمايي کشوري در سال 1397 کار خود را تکميل کرد.
این شرکت در امر بلیط ، هتل ، تور و اخذ ویزا فعالیت نموده که در داخل کشور انواع تورهای 1 روزه تا چند روزه و حتی Incoming را از کشورهای دیگر اجرا میکند .

©2019 Kiabal Travel Agency, All Right Reserved